Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

TV 41 Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2
Bu Kanalı...
TV 41 Kanalı Hakkında
Kocaeli'nin yerel kanallarından TV 41, 25 Nisan 1995'te kurulmuştur. Digitürk 167, Tele Dünya 888. kanal, Türksat 4A uydusu, Karasal UHF C 25 bandında ve internet üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (4 Aralık Pazartesi)

a2 Yayın Akışı
08:00 Benim Annem Bir Melek
10:30 Yahşi Cazibe
13:00 Selena
14:30 Çocuklar Duymasın
16:30 Bir Zamanlar Çukurova
19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
01:15 Aşk Ve Mavi
02:45 Hatırla Sevgili
05:05 Bir Zamanlar Çukurova
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Fenerbahçe'nin Kupa Yolu
11:00 Spor Ajansı
13:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Bir Zamanlar Futbol
21:00 Transfer Raporu
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
06:20 Yerli Dizi: Bir Küçük Gün Işığı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Yerli Dizi: Kardeşlerim
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Oflu Hoca'nın Şifresi 2
14:00 Yerli Dizi: Aldatmak
19:00 Ana Haber
00:20 Yerli Dizi: Üvey Anne
beyaz Yayın Akışı
01:15 Kibar Soyguncu
03:15 Belma Belen'le Geziyoruz
04:15 Seksenler
06:15 Çöl Ateşi
07:45 Elif Melek’le Şeffaf Sohbet
08:45 Seksenler
10:00 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
13:45 Nermin'in Enfes Mutfağı
15:15 Belma Belen'le Geziyoruz
16:15 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Proje 725
21:15 Uçakta İntikam
23:30 Proje 725
cnnturk Yayın Akışı
01:00 Akıl Çemberi
05:00 Gece Haberleri
06:00 A'dan Z'ye
07:00 A'dan Z'ye
08:00 A'dan Z'ye
09:00 Gündem
11:00 Gündem
12:00 Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
14:00 Bugün
15:00 Bugün
16:00 Günlük
17:00 Günlük
18:00 Ana Haber
20:45 Gece Görüşü
fox Yayın Akışı
01:00 Eşim Benzerim Yok - Tekrar
03:15 Yasak Elma - Tekrar
05:00 Aşk Yeniden - Tekrar
06:00 İnadına Aşk - Tekrar
08:30 Çalar Saat
10:00 Sen Çal Kapımı - Tekrar
13:00 En Güzel Dönüşüm
14:30 Aşk Mantık İntikam - Tekrar
16:00 Eşim Benzerim Yok - Tekrar
19:00 Fox Ana Haber
20:00 Kısmet - Tekrar
22:30 Yaz Şarkısı - Tekrar
haberturk Yayın Akışı
00:00 Haber Bülteni
01:00 Özel Röportaj
kanal24 Yayın Akışı
kanal7 Yayın Akışı
01:30 İkimizin Yerine
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Elif
10:40 TV Filmi
12:40 TV Filmi
14:20 Candan Öte
16:15 Kardelen
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:20 Benimle Kal
23:15 Diriliş Ertuğrul
kanald Yayın Akışı
00:15 Dönence
minikacocuk Yayın Akışı
07:00 Twirlywoos
07:15 Arkadaşım Bo
07:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
08:00 Ayıcık Bombo
08:30 Ricky Zoom
09:00 Bob Usta
09:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
10:00 Cleo & Cuquin
10:30 Neşeli Dünyam
11:00 Tinpo + Cry Babies+ Amber ile Güvenli Yaşıyorum
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Kukuli
12:30 Kuzugiller
13:00 Ayıcık Bombo
13:30 Turbozaurs
14:00 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Kahramanlar Okulu
15:00 Meteohereos( Yeni Bölümler)
15:30 Cleo & Cuquin
16:00 Kuzugiller
16:30 Neşeli Dünyam
17:00 Bob Usta
17:30 Hamur ve Gumur
18:00 Kukuli
18:30 Gökkuşağı Ruby
19:00 Amber-Poli-Roy-Cry Babies
19:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
20:00 Ayıcık Bombo
20:30 Cleo & Cuquin
21:00 Metehereos (Yeni Bölümler)
21:30 Neşeli Dünyam
22:00 Kukuli
22:30 Kahramanlar Okulu
23:00 Bob Usta
23:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
00:00 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Homur ve Gumur
02:00 Şarkılar Kukuli-Neşeli Dünyam-maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
04:00 Homur ve Gumur
05:00 Kukuli
06:00 Maceracı Yüzgeçler
06:30 Homur ve Gumur
minikago Yayın Akışı
07:00 Alpman
07:30 Maceracı Yüzgeçler
08:00 Lassie
08:30 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
09:00 Kratt Kardeşler
09:30 Petronix
10:00 Oscar Çöllerde
10:30 Mechamato
11:00 İstanbul Muhazfızları
11:45 Dört Dörtlük Dedektifler
12:25 Dino Dana
12:55 Koyun Shaun
13:25 Bizim Joey
13:55 Oscar Çöllerde
14:15 Akıncı
14:45 Mechamato
15:15 Super Dino
15:45 Petronix
16:15 Kratt Kardeşler
16:45 Koyun Shaun
17:15 Dört Dörtlük Dedektifler
17:55 İstanbul Muhafızları
18:25 Akıncı
18:55 Mechamato
19:25 Oscar Çöllerde
20:00 GGO Futbol
20:30 Super Dino
21:00 Akıncı
21:30 Kratt Kardeşler
22:00 İstanbul Muhafızları
22:30 Dino Dana
23:00 Koyun Shaun
23:30 Neşeli Dünyam
00:00 Maceracı Yüzgeçler
00:30 Lassie
01:00 Petronix
01:30 Hızlı Ayaklar
02:30 Maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
03:30 Alpman
04:30 Akıncı
05:00 Oscar Çöllerde
05:30 Koyun Shaun
06:00 Mondo Yan
06:30 Hızlı Ayaklar
ntv Yayın Akışı
00:00 Bugün Yarın
00:50 Paranın Nabzı
00:55 Hava Durumu
01:00 Bugün Yarın
showtv Yayın Akışı
01:45 Öfkeli Polisler (Badges of Fury)
03:30 Aşk Laftan Anlamaz
07:30 Yeşil Vadi'nin Kızı
09:30 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
12:45 Kızılcık Şerbeti
15:45 Yeşil Vadi'nin Kızı
18:25 Show TV Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
star Yayın Akışı
00:30 Bizans Oyunları
trthaber Yayın Akışı
01:00 Gün Sonu
02:45 Kalkınma Yolunda 100 Yıl
03:00 Haber 03
03:55 Hava Durumu
04:00 Haber 04
05:00 Haber 05
05:55 Hava Durumu
06:00 Haber 06
07:00 Trt Haber'de Dün Bugün
09:20 Ekonomi 7/24
09:55 Tarihte Bugün
10:00 Satır Başı
11:45 İşitme Engelliler Haber...
12:00 Satır Başı
12:45 Dünya Gündemi
13:00 Öğle Ana Haber
13:50 Piyasa Raporu
13:55 Hava Durumu
14:00 Haber Ajandası
14:45 Spor
15:00 Haber Ajandası
16:00 Günün İçinden
17:00 Günün İçinden
18:00 Sıcak Haber
18:55 Piyasa Raporu
19:00 Sıcak Haber
19:55 Ana Habere Doğru
20:00 Ana Haber 20
21:00 Birinci Sayfa
23:00 Gece Bakışı
trt1 Yayın Akışı
01:25 Kendi Düşen Ağlamaz
03:30 Şehirden Uzakta
04:20 Seksenler
06:20 Adını Sen Koy
08:55 Benim Güzel Ailem
12:00 Şehirden Uzakta
13:05 Seksenler
15:50 Kendi Düşen Ağlamaz
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Sen Türkülerini Söyle
23:15 Benim Güzel Ailem
tv8 Yayın Akışı
00:15 İşte Gelin İşte Kaynana
02:45 Canım Annem
04:45 Dizi
07:15 8'de Sağlık
08:30 Kırmızı Oda
11:15 Masterchef Türkiye All Star
15:00 Canım Annem
16:00 İşte Gelin İşte Kaynana
20:00 Masterchef Türkiye All Star
tvnet Yayın Akışı
01:00 Haber
01:10 İç Hatlar
03:30 Gizli Servis
05:00 Tabuta Sığmayanlar
05:30 Ketebe
06:00 Hatim
07:00 Yeni Bir Gün
07:40 Belgesel
08:00 Yeni Bir Gün
09:30 Parapolitik
12:00 Gün Ortası
12:35 Belgesel
13:00 Gün Ortası
13:45 Spor
14:00 Gündüz
15:00 Gündüz
15:45 Dosya Haber
16:00 Haber
16:45 Spor
17:00 Haber Merkezi
18:00 Haber Merkezi
18:45 Spor
19:00 Haber
19:40 Belgesel
20:00 Haber
20:30 Sıfır
21:30 Dış Hatlar
22:40 Belgesel Kuşağı
ulke Yayın Akışı
00:00 Ülke'de Bu Gece
02:30 Tekrar Programlar
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bugün
12:00 Öğle Ajansı
16:00 Akşama Doğru
19:00 Haber Servisi
21:00 Sıra Dışı Strateji

Popüler Kanallar