Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

TGRT Belgesel Canlı Yayını

Bu Kanalı...
TGRT Belgesel Kanalı Hakkında
22 Nisan 2010'da TGRT Pazarlama kanalının kapanmasıyla birlikte yayın hayatına başlamış tematik kanaldır. Hayvanlar aleminin yanı sıra tarihi konularda ve tarihten kayda değer kişilerin hayat hikayeleri gibi farklı içerikte belgesellere yer vermektedir.

TV Rehberi (19 Temmuz Cuma)

a2 Yayın Akışı
06:30 Zerda
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Kızlar ve Anneleri
19:00 Adanalı
21:00 Alemin Kıralı
02:00 Benim İçin Üzülme
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Transfer Hattı
17:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
21:00 Transfer Raporu
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
15:30 Bir Zamanlar Çukurova
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
00:20 Yerli dizi
beyaz Yayın Akışı
08:15 İyi ki Varsın
09:15 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
14:00 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Yabancı film: Scooby Doo!
21:00 Yabancı film: Üç Kral
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
14:00 Başarıya Doğru
15:00 Günlük
16:00 Başarıya Doğru
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Gündem Özel
23:00 Günün Sonu
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:45 Yasak Elma
12:45 Her Yerde Sen
15:45 Yaparsın Aşkım
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Her Yerde Sen
00:15 Efsane Aile
01:30 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
12:00 Gün Ortası
12:40 Ne Yapsak?
13:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
15:45 Ekonomide Görünüm
16:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Enine Boyuna
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Uyandırma Servisi
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Haber
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
14:45 Piyasalar Açılırken
15:00 Moderatör
18:00 Haber
20:00 Haber
21:00 24 Özel
23:00 Moderatör Gece                
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:30 Sev Yeter
11:15 İkimizin Yerine
13:00 Tatlı Bela
15:00 Elif
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:00 Tatlı Bela
22:50 Sev Yeter
kanald Yayın Akışı
06:30 Ver Elini Aşk
09:00 Küçük Ağa
11:15 Magazin D Yaz
12:45 Afili Aşk
15:45 Aşk-ı Memnu
17:15 Yaralı Kuşlar
19:00 Kanal D Haber
00:30 Kobra Takibi
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Luna'nın Bilim Dünyası
06:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
07:00 Marin'in Maceraları
07:30 Tip ve Ailesi
08:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
08:30 Wissper
09:00 Robot Trenler
09:30 Damla'nın Dolabı
10:00 My Little Pony
10:30 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Neşeli Dünyam
11:15 Olly
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Twirlywoos
12:30 Kağıt Adam
13:00 Bob Usta
13:30 Tip ve Ailesi
14:00 Marin'in Maceraları
14:30 Gökkuşağı Ruby
15:00 Luna'nın Bilim Dünyası
15:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
16:00 Damla'nın Dolabı
16:30 Wissper
17:00 My Little Pony
17:30 Gökkuşağı Ruby
18:00 Robot Trenler
18:30 Neşeli Dünyam
18:45 Olly
19:00 Twirlywoos
19:30 Kağıt Adam
20:00 Maceracı Yüzgeçler
20:30 Bob Usta
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Luna'nın Bilim Dünyası
22:00 Tip ve Ailesi
22:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
23:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
23:30 Gökkuşağı Ruby
00:00 Neşeli Dünyam
00:15 Olly
00:30 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Marin'in Maceraları
01:30 Mimocan Her Yerde
02:00 Nam Nam
02:30 Leylek Kardeş
03:00 Nane ile Limon
03:30 Mimocan Her Yerde
04:00 Nam Nam
04:30 Leylek Kardeş
05:00 Nane ile Limon
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Kahraman Kedi
06:30 Sonic Boom
07:00 Blinky Bill
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Rescue Bots
08:30 Littlest Pet Shop
09:00 Geronimo Stilton
09:30 Sherlock yack
10:00 Kratt Kardeşler
10:30 İstanbul Muhafızları
10:45 Hızlı Ayaklar
11:00 Alpman
11:15 Maceracı Yüzgeçler
11:30 Koyun Shaun
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Tobot
13:00 GGO FUtbol
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Littlest Pet Shop
14:30 Sonic Boom
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Kratt Kardeşler
16:00 Sherlock Yack
16:30 Geronimo Stilton
17:00 Rescue Bots
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Tobot
18:30 Kratt Kardeşler
19:00 İstanbul Muhafızları
19:30 Hızlı Ayaklar
19:45 İstanbul Muhafızları
20:00 Alpman
20:15 Maceracı Yüzgeçler
20:30 GGO Futbol
21:00 Geronimo Stilton
21:30 Sherlock Yack
22:00 Koyun Shaun
22:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
23:00 Blinky Bill
23:30 Sonic Boom
00:00 Tobot
00:30 Thunderbirds Are Go
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Alpman
01:45 Maceracı Yüzgeçler
02:00 Keloğlan
02:30 Harika İşler Takımı
03:00 İstanbul Muhafızları
03:30 Dede Korkut Hikayeleri
04:00 Keloğlan
04:30 Harika İşler Takımı
05:00 Afiyet Olsun Dünya
05:30 Keloğlan
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
10:35 Spor
11:00 Haber Merkezi
11:30 Doğru Tercih
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
15:10 Hafta Biterken
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
18:00 Günün İçinden
20:00 Ana Haber
21:00 Haber Bülteni
22:05 Belgesel: Vahşi Batı
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
10:00 Aşk Laftan Anlamaz
12:45 Kuaförüm Sensin
16:00 Yeni Gelin
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
23:30 Hey (Canlı)
01:00 Kuaförüm Sensin
star Yayın Akışı
06:00 Geniş Aile
07:30 Kaderimin Yazıldığı Gün
09:45 Kiralık Aşk
12:45 Yüksek Sosyete
15:30 Erkenci Kuş
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli film
22:30 Yerli film
trthaber Yayın Akışı
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
14:00 Haber
16:35 Dünya Gündemi
19:00 Beşinci Gün
20:00 Ana Haber
21:00 Sıcak Nokta
22:20 Doğadaki İnsan
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:10 Aslan Ailem
09:00 Hangimiz Sevmedik
12:20 Kalk Gidelim
15:40 Seksenler
17:40 Muhteşem Kraliçe
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: Aileler Yarışıyor
23:30 Yerli film: Atçalı Kel Mehmet
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
08:45 Çok Güzel Hareketler Bunlar
09:30 Gel Yazın Konuşalım
13:15 Güle Güle oturun
15:15 Bugün Düğünümüz Var
17:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
19:00 Oynat Bakalım
22:15 Yerli film: Tatlım Tatlım
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
14:00 Haber
15:00 Haber
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
19:00 Akşam
21:00 Makroskop
22:30 Uzun Hikaye
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
17:00 Genç Vizyon
18:00 Belgesel
19:00 Şoray Uzun Yolda
20:00 Haber
21:00 Akşam Baskısı
23:00 Meksika Sınırı

Popüler Kanallar