Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

A Spor Canlı Yayını

Bu Kanalı...
A Spor Kanalı Hakkında
18 Eylül 2014 tarihinde kurulmuştur. ATV ve Sabah gibi yayınlarla tanınan Turkuvaz Yayın Grubu'nun spor kanalıdır. Digiturk 88, D-Smart 80, Kablo TV 224, Tivibu 81. kanal ve Türksat 4A uydusu üzerinden (12054 H 27500 5/6 (SD/HD) izlenebilmektedir.

TV Rehberi (18 Temmuz Perşembe)

a2 Yayın Akışı
06:30 Beyaz Gelincik
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Kızlar ve Anneleri
19:00 Adanalı
21:00 Alemin Kıralı
02:00 Benim İçin Üzülme
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Transfer Raporu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Transfer Hattı
17:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
21:00 Transfer Raporu
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
15:30 Bir Zamanlar Çukurova
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
beyaz Yayın Akışı
08:15 İyi ki Varsın
09:15 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
14:00 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Yabancı film: Hızlı ve Emekli 2
21:30 Yabancı film: Köpekbalığı İmparatorluğu
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
14:00 Başarıya Doğru
15:00 Günlük
16:00 Başarıya Doğru
17:00 Günlük
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Ankara Kulisi
23:00 Günün Sonu
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
07:15 Çalar Saat
10:45 Yasak Elma
13:00 Her Yerde Sen
16:00 Yaparsın Aşkım
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: Yaparsın Aşkım
00:15 Her Yerde Sen
02:45 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
12:00 Gün Ortası
14:15 Yolun Başındayken
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Nedir Ne Değildir?
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Uyandırma Servisi
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
14:45 Piyasalar Açılırken
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
21:00 Zamanın Ruhu
23:00 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:30 Sev Yeter
11:15 İkimizin Yerine
13:00 Tatlı Bela
15:00 Elif
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:00 Tatlı Bela
22:50 Sev Yeter
kanald Yayın Akışı
06:30 Ver Elini Aşk
09:00 Küçük Ağa
11:15 Magazin D Yaz
12:45 Afili Aşk
15:45 Aşk-ı Memnu
17:15 Yaralı Kuşlar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
23:45 Yerli dizi
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Luna'nın Bilim Dünyası
06:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
07:00 Marin'in Maceraları
07:30 Tip ve Ailesi
08:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
08:30 Wissper
09:00 Robot Trenler
09:30 Damla'nın Dolabı
10:00 My Little Pony
10:30 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Neşeli Dünyam
11:15 Olly
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Twirlywoos
12:30 Kağıt Adam
13:00 Bob Usta
13:30 Tip ve Ailesi
14:00 Marin'in Maceraları
14:30 Gökkuşağı Ruby
15:00 Luna'nın Bilim Dünyası
15:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
16:00 Damla'nın Dolabı
16:30 Wissper
17:00 My Little Pony
17:30 Gökkuşağı Ruby
18:00 Robot Trenler
18:30 Neşeli Dünyam
18:45 Olly
19:00 Twirlywoos
19:30 Kağıt Adam
20:00 Maceracı Yüzgeçler
20:30 Bob Usta
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Luna'nın Bilim Dünyası
22:00 Tip ve Ailesi
22:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
23:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
23:30 Gökkuşağı Ruby
00:00 Neşeli Dünyam
00:15 Olly
00:30 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Marin'in Maceraları
01:30 Mimocan Her Yerde
02:00 Nam Nam
02:30 Leylek Kardeş
03:00 Nane ile Limon
03:30 Mimocan Her Yerde
04:00 Nam Nam
04:30 Leylek Kardeş
05:00 Nane ile Limon
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Kahraman Kedi
06:30 Sonic Boom
07:00 Blinky Bill
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Rescue Bots
08:30 Littlest Pet Shop
09:00 Geronimo Stilton
09:30 Sherlock yack
10:00 Kratt Kardeşler
10:30 İstanbul Muhafızları
10:45 Hızlı Ayaklar
11:00 Alpman
11:15 Maceracı Yüzgeçler
11:30 Koyun Shaun
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Tobot
13:00 GGO FUtbol
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Littlest Pet Shop
14:30 Sonic Boom
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Kratt Kardeşler
16:00 Sherlock Yack
16:30 Geronimo Stilton
17:00 Rescue Bots
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Tobot
18:30 Kratt Kardeşler
19:00 İstanbul Muhafızları
19:30 Hızlı Ayaklar
19:45 İstanbul Muhafızları
20:00 Alpman
20:15 Maceracı Yüzgeçler
20:30 GGO Futbol
21:00 Geronimo Stilton
21:30 Sherlock Yack
22:00 Koyun Shaun
22:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
23:00 Blinky Bill
23:30 Sonic Boom
00:00 Tobot
00:30 Thunderbirds Are Go
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Alpman
01:45 Maceracı Yüzgeçler
02:00 Keloğlan
02:30 Harika İşler Takımı
03:00 İstanbul Muhafızları
03:30 Dede Korkut Hikayeleri
04:00 Keloğlan
04:30 Harika İşler Takımı
05:00 Afiyet Olsun Dünya
05:30 Keloğlan
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
11:20 Doğru Tercih
12:00 Haber Merkezi
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
14:30 Finans Kafe
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
19:00 Akşam Haberleri
20:00 Ana Haber
21:00 Haber Bülteni
22:00 Pasaport
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Gülümse Yeter
08:00 Kendine İyi Bak
10:00 Aşk Laftan Anlamaz
12:45 Kuaförüm Sensin
16:00 Yeni Gelin
18:45 Show TV Ana Haber
22:15 Yerli dizi: Fi
star Yayın Akışı
06:00 Geniş Aile
07:30 Kaderimin Yazıldığı Gün
09:45 Kiralık Aşk
12:45 Yüksek Sosyete
15:30 Erkenci Kuş
18:45 Star Ana Haber
23:45 Eyvah Düşüyorum
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
16:35 Dünya Gündemi
18:50 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
21:00 Dışa Bakış
22:00 Haber 22
23:00 Gece Bakışı
trt1 Yayın Akışı
06:20 Aslan Ailem
09:15 Hangimiz Sevmedik
12:15 Kalk Gidelim
15:40 Seksenler
17:40 Muhteşem Kraliçe
19:00 Ana Haber
23:45 Yerli film: Çırak
01:35 Kalk Gidelim
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
08:45 Çok Güzel Hareketler Bunlar
09:30 Gel Yazın Konuşalım
13:15 Güle Güle Oturun
15:15 Bugün Düğünümüz Var
17:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
19:00 Oynat Bakalım
20:00 Yerli film: Tatlım Tatlım
22:15 Yerli film: Kardeşim Benim
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
19:00 Akşam
21:00 Akıl Odası
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
17:00 Genç Vizyon
18:00 Belgesel
19:00 Şoray Uzun Yolda
20:00 Ana Haber
22:00 En Sıradışı

Popüler Kanallar