Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Euro Genç TV Canlı Yayını

Orijinal Yayın
Bu Kanalı...
Euro Genç TV Kanalı Hakkında
Londra merkezli Euro Genç TV, İngiltere ve Britanya'daki Kıbrıs Türk toplumu ile ilgili yayınlara yer veriyor.

TV Rehberi (22 Eylül Pazar)

a2 Yayın Akışı
06:30 Tövbeler Tövbesi
08:20 Yahşi Cazibe
10:20 Alemin Kralı
12:00 Yahşi Cazibe
15:30 Çocuklar Duymasın
17:25 Kırgın Çiçekler
19:00 Adanalı
21:00 Huzur Sokağı
23:00 Al Yazmalım
01:00 Benim Annem Bir Melek
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
17:00 Maç Günü
20:00 Skorbord
20:45 Devre Arası
21:00 Skorbord
22:00 Takım Oyunu
01:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 Bir Zamanlar Çukurova
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
11:00 Sağlık Zamanı
12:15 Yok Artık
13:00 Uzat Elini
14:00 Söylemezsem Olmaz
15:00 Hayatta Her Şey Var
16:30 Film
18:30 Haber
19:30 Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2
22:00 Öldürmenin 3 Yolu
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
10:00 Hafta Sonu
11:00 Haber
11:20 Teknoloji Her Yerde
12:00 Haber
14:20 Doğanın Tadı
15:00 Haber
18:00 5N1K
19:00 Ana Haber Hafta Sonu
21:00 CNN Türk Masası
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Şevkat Yerimdar
13:45 Her Yerde Sen
16:30 Mucize Doktor
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Bir Aile Hikayesi
00:15 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
09:00 Haber Bülteni
12:15 Şehir Hikayeleri
13:00 Haber Bülteni
14:30 Ne Yapsak?
15:00 Haber Bülteni
15:15 Murat Aksoy'la Şimdi Sağlık
16:15 Tadında Hikayeler
17:00 Haber Bülteni
18:15 Hayatın İçinden
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Gerçek Fikri Ne?
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 8. Etap
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 24 Portre
16:15 Kırmızı Halı
17:15 Tekno Alan
18:00 Akşam Haberleri
20:15 Bu Ülke
22:15 Kayıt Dışı
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:50 Nursaçan'la Sohbetler
11:50 İkimizin Yerine
13:30 Tatlı Bela
15:20 Dünyanın Tadı
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 TV filmi: Kaçak Gelin
20:50 Tatlı Bela
22:45 Gece Gündüz
00:30 TV filmi
kanald Yayın Akışı
09:45 Magazin D Cumartesi
13:00 Arda'nın Mutfağı
14:00 Çok Güzel Hareketler 2
15:30 Afili Aşk
19:00 Kanal D Haber Hafta Sonu
22:15 Arka Sokaklar
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Marin'in Maceraları
06:30 Sevimli Ufaklıklar
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Bob Usta
09:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
09:15 Olly
09:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:15 Neşeli Dünyam
10:30 My Little Pony
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:30 Twirlywoos
13:00 Gökkuşağı Ruby
13:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Gökkuşağı Ruby
16:30 Luna'nın Bilim Dünyası
17:00 My Little Pony
17:30 Robot Trenler
18:00 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
18:30 Bob Usta
19:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
19:15 Olly
19:30 Maceracı Yüzgeçler
19:45 Neşeli Dünyam
20:00 Twirlywoos
20:30 Bay Becerikli
21:00 Topsy & Tim
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı YÜzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Robot Trenler
23:00 Luna'nın Bilim Dünyası
23:30 Thomas ve Arkadaşları
00:00 Sevimli Ufaklıklar
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Nane ile Limon
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Nam Nam
03:00 Maceracı Yüzgeçler
03:30 Nane ile Limon
04:00 Mimocan Her Yerde
04:30 Nam Nam
05:00 Nane İle Limon
05:30 Neşeli Dünyam
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronımo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
11:00 GGO Futbol
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamella
14:00 Sonic Boom
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Rescue Bots
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Hızlı Ayaklar
18:15 Alpman
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
19:30 GGO Futbol
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Hızlı Ayaklar
22:15 Alpman
22:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır)
23:00 Kratt Kardeşler
23:30 Peter pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Hızlı Ayaklar
02:15 Alpman
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:10 Belgesel
10:00 Haber Bülteni
11:15 Lezzet Avcısı
12:00 Haber Bülteni
13:45 Tekno Hayat
14:15 Gol
15:20 Tülin Şahin ile Hamilelik Günlüğü
16:10 Pasaport
17:00 Haber Bülteni
18:15 0'dan 100'e
19:15 Yaşasın Hayat
20:00 Ana Haber
21:15 Ruhun Doysun
21:55 %100 Futbol
23:00 Haber Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Çukur
16:00 Çocuktan Al Haberi
18:45 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk'
00:30 Aşk Ağlatır
star Yayın Akışı
07:00 Yüksek Sosyete
10:00 Yerli dizi
12:00 Tülin Şahin ile Moda
13:10 Yerli dizi
15:50 Yerli dizi
20:00 Yerli dizi
23:50 Yerli dizi
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
10:00 Haber
16:20 Doğadaki İnsan
17:00 Haber
17:45 Spor
18:00 Haber
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:00 Ömür Dediğin
22:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
06:15 6 Mantı
07:45 Ege'nin Hamsisi
10:30 Yerli dizi
13:25 Yerli dizi
16:15 3'te 3 Bir Zamanlar
19:00 Ana Haber
00:00 Yerli dizi
05:45 Ömür Dediğin
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
10:00 MasterChef Türkiye
13:15 Seda Sayan ile Yemekteyiz
15:45 8x8
19:00 Yerli film: Olanlar Oldu
00:15 Kick Box
tvnet Yayın Akışı
07:00 Uzun Hikaye
09:00 Sağlık Raporu
10:00 Haber
11:05 Peynir Gemisi
14:20 Ketebe
14:30 16: 9
15:00 Haber
16:00 Patron Mutfakta
17:00 Haber
17:30 5.0
21:00 Belgesel: Ceska Cinayetleri
22:00 Gündem Özel
ulke Yayın Akışı
10:10 Dünyanın Gündemi
11:15 Bilimden Sağlığa
13:00 Haberler
14:10 Yaşayan Ekonomi
15:15 Belgesel
17:00 Haberler
18:15 Dünyayı Geziyorum
19:00 En İyisi Gezmek
20:00 Ana Haber
21:00 Tarihte Yürüyen Adam
22:00 Konuşacaklarımız Var

Popüler Kanallar