Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Kanal 15 (Burdur) Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2
Bu Kanalı...
Kanal 15 (Burdur) Kanalı Hakkında
Burdur merkezli yayın yapan Kanal 15 TV'nin adresi: Fatih Mah. Süleyman Demirel Blv No:167 K:3-4 (Ziraat Odası Yeni Binası Üstü) Bucak/Burdur şeklindedir. Telefon:+90(248) 325-6140

TV Rehberi (25 Ocak Pazartesi)

a2 Yayın Akışı
07:30 Yahşi Cazibe
09:30 Adanalı
11:30 Selena
13:30 Çocuklar Duymasın
16:45 Selena
18:45 Selena
21:00 Alemin Kıralı
23:10 Sıla
01:20 Unutulmaz
03:30 Aşk ve Mavi
05:30 Gönülçelen
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
09:45 A Spor Taksi
11:00 Avrupa'dan Futbol
11:30 Spor Ajansı
13:00 Haydi Maça
16:00 Avrupa'dan Futbol
17:00 Maç Günü
19:00 Skorbord
21:00 Takım Oyunu
23:30 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
11:45 Dizi TV
12:35 Hercai
15:50 Bir Zamanlar Çukurova
19:00 ATV Ana Haber
00:20 Kuruluş Osman
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
10:00 Ortak Akıl
12:00 Gündem Özel
15:00 Operasyon 77
16:30 Belma Belen'le Geziyoruz
17:00 7. Gün
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film: Geçit Yok
21:15 Diriliş Ertuğrul
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Haber
07:00 Güne Merhaba Hafta Sonu
09:00 Haber
09:40 Üretim Rotası
10:00 Haber
14:40 Baştan Sona Sağlık
15:00 Haber
16:00 Haber
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
21:00 Ne Oluyor?
01:40 Ne Oluyor? (tekrar)
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Kefaret
13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
15:30 Mucize Doktor
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Kefaret
02:00 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
08:00 Burası Haftasonu
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
14:40 Sağlık Masası
15:30 Ne Yapsak?
16:15 Almanya'ya Göçün Hatıra Defteri
17:15 Tadında Hikayeler
18:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Açık ve Net
kanal24 Yayın Akışı
07:00 Bu Ülke
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 Kırmızı Halı
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 8. Etap
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Neler Oluyor Hayatta
20:15 Arafta Sorular
22:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 TV filmi
09:50 Muhabbet Kapısı
11:50 Başkent Kulisi
13:00 Yemin
15:10 Dünyayı Geziyorum
16:10 Masum
18:00 Hafta Sonu Haberleri
19:00 Yerli dizi: Yemin
22:20 Bir Garip Aşk
00:30 Yabancı film: Terminatör
kanald Yayın Akışı
08:30 Konuştukça
09:45 Magazin D Pazar
12:00 Balçiçek ile Sohbete Geldik
13:00 Arda ile Omuz Omuza
14:00 Yatıya Misafirim Var
16:15 Hekimoğlu
19:00 Kanal D Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
23:45 İyi Aile Babası
minikacocuk Yayın Akışı
04:30 Nane ile Limon
05:00 Mimocan Her Yerde
05:30 Nam Nam
06:00 Nane ile Limon
06:30 Twirlywoos
07:00 Wissper
07:30 Robot Trenler
08:00 Robocar Poli
08:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
09:00 Homur ve Gumur
09:30 Neşeli Dünyam
10:00 Ayıcık Bombo
10:30 Bizim Joey
11:00 Tatlı Kedicikler
11:10 Kukuli
11:30 Kartopu Dörtlüsü
11:40 Briko
12:00 Bob Usta
12:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
13:00 Robocar Poli
13:30 Ayıcık Bombo
14:00 Homur ve Gumur
14:30 Maceracı Yüzgeçler
15:00 Robor Trenler
15:30 Rocky Zoom
16:00 Tatlı Kedicikler
16:10 Kartopu Dörtlüsü
16:30 Bizim Joey
17:00 Dino Dana Hafta Sonu: Dino Dana (Yeni Bölüm)
17:30 Neşeli Dünyam
18:00 Robocar Poli
18:30 Kukuli
18:40 Briko
19:00 Ayıcık Bombo
19:30 Homur ve Gumur
20:00 Bizim Joey
20:30 Luna'nın Bilim Dünyası
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 Neşeli Dünyam
22:00 Ayıcık Bombo
22:30 Dino Dana Hafta Sonu: Dino Dana (Yeni Bölüm)
23:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
23:30 Twirlywoos
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Wissper
01:00 Bob Usta
01:30 Mimocan Her Yerde
02:30 Leylek Kardeş
03:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 İstanbul muhafızları
05:00 Alpman
05:30 Hızlı Ayaklar
06:00 Keloğlan
06:30 Harika İşler Takımı
07:00 Geronimo Stilton
07:30 Transformers Cyberverse
08:00 Tobot
08:30 Sonic Boom
09:00 Alpman
09:30 Bizim Joey
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Hızlı Ayaklar
11:00 Mondo Yan
11:30 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
12:00 Lexi & Lottie
12:30 Oscar Çöllerde
13:00 Power Rangers
13:30 Kratt Kardeşler
14:00 Moka'nın Olağan Üstü Maceraları
14:30 Dino Dana
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Bizim Joey
16:00 İstanbul Muhafızları
16:30 Alpman
17:00 Hızlı Ayaklar
17:30 Mondo Yan
18:00 Oscar Çöllerde
18:30 Power Rangers
19:00 Tobot
19:30 Sonic Boom
20:00 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
20:30 İstanbul Muhafızları
21:00 Alpman
21:30 Hızlı Ayaklar
22:00 Oscar Çöllerde
22:30 Moka'nın Olağanüstü Maceraları
23:00 Keloğlan
23:30 Geronimo Stilton
00:00 Lexi&Lottie
00:30 Kratt Kardeşler
01:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
01:30 Mondo Yan
02:00 Afiyet Olsun Dünya
02:30 Oscar Çöllerde
03:00 Keloğlan
03:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:15 İyi Hikayeler
10:00 Haber Bülteni
11:15 Halkın Mutfağı
12:30 Hayat Senin Elinde
13:00 Haber Bülteni
14:15 Kırılma Anı
15:20 Çarşı Pazar Ekonomi
16:15 Yaşama Sanatı
17:00 Haber Bülteni
18:15 Macerasever
19:10 0'dan 100'e
20:00 Ana Haber
20:55 Yüzde Yüz Futbol
22:00 Haber Bülteni
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Alev Alev
17:00 Çocuktan Al Haberi
18:45 Show TV Ana Haber
00:15 Ramo
06:00 Gülümse Yeter
star Yayın Akışı
07:00 Medcezir
10:00 Burcu ile Hafta Sonu
12:00 Tülin Şahin ile Moda
13:00 Sefirin Kızı
16:00 Yerli dizi
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Menajerimi Ara
00:15 Sol Yanım
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
10:00 Haber
11:15 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:00 Haber
14:25 Emek İster
15:00 Haber
16:20 Ömür Dediğin
18:00 Haber
20:00 Ana Haber
21:15 Gönül Dağı
22:00 Haber
22:15 Haftanın Z Raporu
00:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
09:00 Diriliş Ertuğrul
11:50 Enine Boyuna
13:00 Yerli Belgesel
13:55 3'te 3 Yarışma
15:25 yerli dizi
19:00 Ana Haber
00:15 Yerli dizi
06:40 Böyle Bitmesin
tv8 Yayın Akışı
07:00 Oynat Bakalım
08:15 Çook Yaşa
09:30 Doğduğun Ev Kaderindir
12:15 Kırmızı Oda
15:15 Yerli film: Kayhan
17:30 MasterChef Türkiye (tekrar)
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Doğduğun Ev Kaderindir
tvnet Yayın Akışı
07:30 Uzun Hikaye
10:00 Haber
11:10 Türk Kahvesi
13:00 Haber
15:30 Hafıza Kartı
16:00 Sosyal Mesaj
17:00 Haber
19:00 Haber
20:00 4x4 Futbol
ulke Yayın Akışı
10:30 Değerlerin Daveti
11:10 Yaşayan Ekonomi
12:15 İnce Fikir
14:15 Önce Sağlık
15:15 En İyisi Gezmek
16:00 Belgesel
17:00 Genç Vizyon
18:00 Yol Hikayesi
18:30 Ana Haber
20:00 En İyisi Gezmek
21:00 Belgesel
22:00 Haftanın Raporu

Popüler Kanallar