Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Çorum TV Canlı Yayını

Orijinal Yayın
Bu Kanalı...
Çorum TV Kanalı Hakkında
“Çorum’a Çorumluya Özel” sloganıyla 1995'ten bu yana yayın hayatını sürdüren Çorum Radyo Televizyonu, Yavruturna Mah. Kulaksız Sok. Kavukçu İş Mrkz. 3/42 Çorum adresinde yerleşiktir ve telefon numaraları 0(364)2242965 - 0(364)2253650 şeklindedir.

TV Rehberi (30 Eylül Cumartesi)

a2 Yayın Akışı
08:00 Benim Annem Bir Melek
10:30 Yahşi Cazibe
13:00 Selena
14:30 Çocuklar Duymasın
16:30 Bir Zamanlar Çukurova
19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
01:15 Aşk Ve Mavi
02:45 Hatırla Sevgili
05:05 Bir Zamanlar Çukurova
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Fenerbahçe'nin Kupa Yolu
11:00 Spor Ajansı
13:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Bir Zamanlar Futbol
21:00 Transfer Raporu
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
06:20 Yerli Dizi: Bir Küçük Gün Işığı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Yerli Dizi: Kardeşlerim
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Oflu Hoca'nın Şifresi 2
14:00 Yerli Dizi: Aldatmak
19:00 Ana Haber
00:20 Yerli Dizi: Üvey Anne
beyaz Yayın Akışı
01:15 Kibar Soyguncu
03:15 Belma Belen'le Geziyoruz
04:15 Seksenler
06:15 Çöl Ateşi
07:45 Elif Melek’le Şeffaf Sohbet
08:45 Seksenler
10:00 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
13:45 Nermin'in Enfes Mutfağı
15:15 Belma Belen'le Geziyoruz
16:15 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Proje 725
21:15 Uçakta İntikam
23:30 Proje 725
cnnturk Yayın Akışı
01:00 Akıl Çemberi
05:00 Gece Haberleri
06:00 A'dan Z'ye
07:00 A'dan Z'ye
08:00 A'dan Z'ye
09:00 Gündem
11:00 Gündem
12:00 Gün Ortası
13:00 Gün Ortası
14:00 Bugün
15:00 Bugün
16:00 Günlük
17:00 Günlük
18:00 Ana Haber
20:45 Gece Görüşü
fox Yayın Akışı
01:00 Eşim Benzerim Yok - Tekrar
03:15 Yasak Elma - Tekrar
05:00 Aşk Yeniden - Tekrar
06:00 İnadına Aşk - Tekrar
08:30 Çalar Saat
10:00 Sen Çal Kapımı - Tekrar
13:00 En Güzel Dönüşüm
14:30 Aşk Mantık İntikam - Tekrar
16:00 Eşim Benzerim Yok - Tekrar
19:00 Fox Ana Haber
20:00 Kısmet - Tekrar
22:30 Yaz Şarkısı - Tekrar
haberturk Yayın Akışı
00:00 Haber Bülteni
01:00 Özel Röportaj
kanal24 Yayın Akışı
kanal7 Yayın Akışı
01:30 İkimizin Yerine
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Elif
10:40 TV Filmi
12:40 TV Filmi
14:20 Candan Öte
16:15 Kardelen
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:20 Benimle Kal
23:15 Diriliş Ertuğrul
kanald Yayın Akışı
00:15 Dönence
minikacocuk Yayın Akışı
07:00 Twirlywoos
07:15 Arkadaşım Bo
07:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
08:00 Ayıcık Bombo
08:30 Ricky Zoom
09:00 Bob Usta
09:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
10:00 Cleo & Cuquin
10:30 Neşeli Dünyam
11:00 Tinpo + Cry Babies+ Amber ile Güvenli Yaşıyorum
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Kukuli
12:30 Kuzugiller
13:00 Ayıcık Bombo
13:30 Turbozaurs
14:00 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Kahramanlar Okulu
15:00 Meteohereos( Yeni Bölümler)
15:30 Cleo & Cuquin
16:00 Kuzugiller
16:30 Neşeli Dünyam
17:00 Bob Usta
17:30 Hamur ve Gumur
18:00 Kukuli
18:30 Gökkuşağı Ruby
19:00 Amber-Poli-Roy-Cry Babies
19:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
20:00 Ayıcık Bombo
20:30 Cleo & Cuquin
21:00 Metehereos (Yeni Bölümler)
21:30 Neşeli Dünyam
22:00 Kukuli
22:30 Kahramanlar Okulu
23:00 Bob Usta
23:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
00:00 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Homur ve Gumur
02:00 Şarkılar Kukuli-Neşeli Dünyam-maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
04:00 Homur ve Gumur
05:00 Kukuli
06:00 Maceracı Yüzgeçler
06:30 Homur ve Gumur
minikago Yayın Akışı
07:00 Alpman
07:30 Maceracı Yüzgeçler
08:00 Lassie
08:30 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
09:00 Kratt Kardeşler
09:30 Petronix
10:00 Oscar Çöllerde
10:30 Mechamato
11:00 İstanbul Muhazfızları
11:45 Dört Dörtlük Dedektifler
12:25 Dino Dana
12:55 Koyun Shaun
13:25 Bizim Joey
13:55 Oscar Çöllerde
14:15 Akıncı
14:45 Mechamato
15:15 Super Dino
15:45 Petronix
16:15 Kratt Kardeşler
16:45 Koyun Shaun
17:15 Dört Dörtlük Dedektifler
17:55 İstanbul Muhafızları
18:25 Akıncı
18:55 Mechamato
19:25 Oscar Çöllerde
20:00 GGO Futbol
20:30 Super Dino
21:00 Akıncı
21:30 Kratt Kardeşler
22:00 İstanbul Muhafızları
22:30 Dino Dana
23:00 Koyun Shaun
23:30 Neşeli Dünyam
00:00 Maceracı Yüzgeçler
00:30 Lassie
01:00 Petronix
01:30 Hızlı Ayaklar
02:30 Maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
03:30 Alpman
04:30 Akıncı
05:00 Oscar Çöllerde
05:30 Koyun Shaun
06:00 Mondo Yan
06:30 Hızlı Ayaklar
ntv Yayın Akışı
00:00 Bugün Yarın
00:50 Paranın Nabzı
00:55 Hava Durumu
01:00 Bugün Yarın
showtv Yayın Akışı
01:45 Öfkeli Polisler (Badges of Fury)
03:30 Aşk Laftan Anlamaz
07:30 Yeşil Vadi'nin Kızı
09:30 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
12:45 Kızılcık Şerbeti
15:45 Yeşil Vadi'nin Kızı
18:25 Show TV Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
star Yayın Akışı
00:30 Bizans Oyunları
trthaber Yayın Akışı
01:00 Gün Sonu
02:45 Kalkınma Yolunda 100 Yıl
03:00 Haber 03
03:55 Hava Durumu
04:00 Haber 04
05:00 Haber 05
05:55 Hava Durumu
06:00 Haber 06
07:00 Trt Haber'de Dün Bugün
09:20 Ekonomi 7/24
09:55 Tarihte Bugün
10:00 Satır Başı
11:45 İşitme Engelliler Haber...
12:00 Satır Başı
12:45 Dünya Gündemi
13:00 Öğle Ana Haber
13:50 Piyasa Raporu
13:55 Hava Durumu
14:00 Haber Ajandası
14:45 Spor
15:00 Haber Ajandası
16:00 Günün İçinden
17:00 Günün İçinden
18:00 Sıcak Haber
18:55 Piyasa Raporu
19:00 Sıcak Haber
19:55 Ana Habere Doğru
20:00 Ana Haber 20
21:00 Birinci Sayfa
23:00 Gece Bakışı
trt1 Yayın Akışı
01:25 Kendi Düşen Ağlamaz
03:30 Şehirden Uzakta
04:20 Seksenler
06:20 Adını Sen Koy
08:55 Benim Güzel Ailem
12:00 Şehirden Uzakta
13:05 Seksenler
15:50 Kendi Düşen Ağlamaz
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Sen Türkülerini Söyle
23:15 Benim Güzel Ailem
tv8 Yayın Akışı
00:15 İşte Gelin İşte Kaynana
02:45 Canım Annem
04:45 Dizi
07:15 8'de Sağlık
08:30 Kırmızı Oda
11:15 Masterchef Türkiye All Star
15:00 Canım Annem
16:00 İşte Gelin İşte Kaynana
20:00 Masterchef Türkiye All Star
tvnet Yayın Akışı
01:00 Haber
01:10 İç Hatlar
03:30 Gizli Servis
05:00 Tabuta Sığmayanlar
05:30 Ketebe
06:00 Hatim
07:00 Yeni Bir Gün
07:40 Belgesel
08:00 Yeni Bir Gün
09:30 Parapolitik
12:00 Gün Ortası
12:35 Belgesel
13:00 Gün Ortası
13:45 Spor
14:00 Gündüz
15:00 Gündüz
15:45 Dosya Haber
16:00 Haber
16:45 Spor
17:00 Haber Merkezi
18:00 Haber Merkezi
18:45 Spor
19:00 Haber
19:40 Belgesel
20:00 Haber
20:30 Sıfır
21:30 Dış Hatlar
22:40 Belgesel Kuşağı
ulke Yayın Akışı
00:00 Ülke'de Bu Gece
02:30 Tekrar Programlar
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bugün
12:00 Öğle Ajansı
16:00 Akşama Doğru
19:00 Haber Servisi
21:00 Sıra Dışı Strateji

Popüler Kanallar