Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Satranç TV Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Satranç TV Kanalı Hakkında
"Dünyanın ilk ve tek akıl sporları kanalı" sloganıyla yayın yapan, briç ve satranç kanalı.

TV Rehberi (26 Mayıs Pazar)

a2 Yayın Akışı
06:30 Gönülçelen
08:30 Alemin Kralı
10:10 Bez Bebek
11:40 Selena
13:00 Kızlar ve Anneleri
14:30 Alemin Kıralı
16:15 Kırgın Çiçekler
18:00 Bez Bebek
19:25 Selena
21:00 Çocuklar Duymasın
23:00 Al Yazmalım
01:00 Beyaz Gelincik
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Bir Zamanlar Futbol
15:00 Spor Gündemi
17:00 Maç Günü
21:00 Takım Oyunu
00:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
11:00 Yerli dizi
12:15 Yerli dizi
15:30 Yerli dizi
18:40 ATV Haber
19:00 Ana Haber
19:45 Nihat Hatipoğlu ile İftar
00:20 Hz. Muhammed: Allah'ın Elçibi
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
10:00 Ortak Akıl
12:00 7. Gün
13:00 Tweet Dünyası
15:00 Eko Pazar
16:00 Yok Artık
18:30 Haber
19:30 Film
23:30 Beyaz Futbol
03:00 Huzur-u Sahur
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
11:05 Şeffaf Oda
13:00 Haber
14:10 Yeşil Doğa
15:00 Haber
16:20 Dünyadan
17:30 Maç Başlıyor
18:00 Ana Haber
20:00 5N 1K
21:00 Para Dedektifi
23:00 Pazar Akşamı Futbol
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 The Taste Türkiye
13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
15:30 Bir Aile Hikayesi
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Savaşçı
00:15 Bir Aile Hikayesi
01:45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
haberturk Yayın Akışı
07:00 Haber Bülteni
11:10 Nevzat Tarhan ile Duygu Okulu
12:00 Haber Bülteni
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
15:30 HT Sağlık
16:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Büyük Sorular
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
08:00 Haber Bülteni
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 24 Portre
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 Kırmızı Halı
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Türkiye'de Ramazan
20:20 24 Portre
21:00 24 Kafe
23:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
09:30 Yerli film
11:00 Başkent Kulisi
12:00 İkimizin Yerine
13:30 Ah Kalbim
15:10 Dünyayı Geziyorum
16:00 İkimizin Yerine
18:45 İftar Saati
19:45 Hz. Yusuf
22:00 Çağrı
23:00 Ah Kalbim
02:05 Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti
kanald Yayın Akışı
09:00 Ayhan Sicimoğlu ile Renkler
10:00 Magazin D
13:00 Arda ile Omuz Omuza
14:00 Zalim İstanbul
16:00 Çarkıfelek
18:45 Kanal D Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
23:45 Sinema Parker
02:00 M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Kamyon Kasabası
06:30 Kate & Mim-mim
07:00 Jet ile Keşfet
07:30 Twirlywoos
08:00 Tip ve Ailesi
08:30 Damla'nın Dolabı
09:00 Robot Trenler
09:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
10:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
10:15 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony
11:00 Thomas ve Arkadaşları
11:30 Wissper
12:00 Gökkuşağı Ruby
12:30 Topsy & Tim
13:00 Bay Becerikli
13:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
13:45 Maceracı Yüzgeçler
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Jet ile Keşfet
15:00 Tip ve Ailesi
15:30 Twirlywoos
16:00 Thomas ve Arkadaşları
16:30 Gökkuşağı Ruby
17:00 My Little Pony
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Neşeli Dünyam
18:15 Olly
18:20 Punky
18:30 Robot Trenler
19:00 Wissper
19:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
20:00 Twirlywoos
20:30 Jet ile Keşfet
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
21:45 Maceracı Yüzgeçler
22:00 Kamyon Kasabası
22:30 Robot Trenler
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Nane ile Limon
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Mimocan Her Yerde
01:00 My Little Pony
01:30 Leylek Kardeş
02:00 Kate ve Mim-mim
02:30 Nane ile Limon
03:00 Kamyon Kasabası
03:30 Nam Nam
04:00 Nane ile Limon
04:30 Mimocanb Her Yerde
05:00 Leylek Kardeş
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Koyun Shaun
06:30 Kahraman Kedi
07:00 Sonic Boom
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Littlest Pet Shop
08:30 Rescue Bots
09:00 Tobot
09:30 Alpman
09:45 Maceracı Yüzgeçler
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Sherlock Yack
11:00 Geronimo Stilton
11:30 Blinky Bill
12:00 Kratt Kardeşler
12:30 Sonic Boom
13:00 Kahraman Kedi
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Alpman
14:15 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Littlest Pet Shop
15:00 Blinky Bill
15:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
16:00 Geronimo Stilton
16:30 Sherlock Yack
17:00 Tobot
17:30 Kratt Kardeşler
18:00 Hızlı Ayaklar (Yeni)
18:15 İstanbul Muhafızları
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Maceracı Yüzgeçler
19:15 Alpman
19:30 Thunderbirds Are Go
20:00 Rescue Bots
20:30 Sherlock Yack
21:00 Littlest Pet Shop
21:30 Koyun Shaun
22:00 Tobot
22:30 Geronimo Stilton
23:00 Blinky Bill
23:30 İstanbul Muhafızları
00:00 maceracı Yüzgeçler
00:15 Alpman
00:30 Keloğlan
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Thunderbirds Are Go
02:00 Dede Korkut Hikayeleri
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 Sherlock Yack
04:00 dede Korkut Hikayeleri
04:30 Keloğlan
05:00 Harika İşler Takımı
05:30 Geronimo Stilton
ntv Yayın Akışı
08:00 Haber Bülteni
11:15 Lezzetin Şarkısı
11:45 Tekno Hayat
12:25 Yaşasın Hayat
14:15 Futbol Aktüel
16:15 Dünya Saati
19:10 En Sağlıklı Sohbetler
20:00 Ana Haber
20:55 %100 Futbol
22:00 Haber Bülteni
22:15 Macerasever
23:00 Haber Bülteni
23:30 90+
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Kuaförüm Sensin
16:00 Gelin Evi
18:45 Ana Haber
22:15 Bizim Köyün Şarkısı
00:30 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
01:15 Mustafa Karataş ile Sahur Vakti
star Yayın Akışı
07:00 Hayat Bazen T atlıdır
10:00 Yerli dizi
12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk
13:40 Yerli dizi
16:00 Yerli dizi
18:45 Star Ana Haber
00:15 Yerli dizi
02:15 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
11:15 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:50 Kitap Haber
14:25 Oto Yorum
15:25 Tam Testek
16:20 Ömür Dediğin
18:00 Haber 18
18:45 Yeşil Adım
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:20 Gönül Dağı
22:30 Pelin Çift ile Gündem Ötesi
00:00 Haber 24
trt1 Yayın Akışı
09:05 Diriliş Ertuğrul
11:50 Enine Boyuna
13:10 Kalk Gidelim
16:20 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
18:30 Ana Haber
19:00 Ramazan Sevinci
00:00 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
01:45 Sahur Bereketi
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çook Yaşa
09:45 Jet Sosyete
12:30 Kızım
15:00 Survivor Panorama Hafta Sonu
17:15 Yerli film
20:00 Survivor Türkiye-Yunanistan
00:15 Survivor Ekstra
02:45 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
tvnet Yayın Akışı
07:00 Adres Defteri
09:00 Sağlık Raporu
10:00 Haber
10:10 Biz Bize Ekonomi
11:10 Türk Kahvesi
13:00 Haber
14:20 Ketebe
15:00 Haber
19:00 Endülüs'te Ramazan
20:20 Düşünen Ekran
22:00 4x4 Futbol
03:00 Sahur Özel
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
10:10 Dünyanın Gündemi
11:10 Bilimden Sağlığa
12:15 İnce Fikir
14:15 Önce Sağlık
15:15 Belgesel
17:15 Ekonomi Gündemi
18:15 Başkent Kulisi
20:00 Ülke'de Ramazan
20:30 Ana Haber
21:30 Tarihte Yürüyen Adam
23:00 Arafta Sorular

Popüler Kanallar