Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Diyalog TV (Kıbrıs) Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2
Bu Kanalı...
Diyalog TV (Kıbrıs) Kanalı Hakkında
Organize Sanayi Bölgesi 25. Sok. No:9 / Lefkoşa KKTC adresinde yerleşik Diyalog TV, Türksat 4A uydusu üzerinden de izlenebilmektedir. Telefon: +90(392)444-4449

TV Rehberi (26 Mayıs Pazar)

a2 Yayın Akışı
06:30 Gönülçelen
08:30 Alemin Kralı
10:10 Bez Bebek
11:40 Selena
13:00 Kızlar ve Anneleri
14:30 Alemin Kıralı
16:15 Kırgın Çiçekler
18:00 Bez Bebek
19:25 Selena
21:00 Çocuklar Duymasın
23:00 Al Yazmalım
01:00 Beyaz Gelincik
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Bir Zamanlar Futbol
15:00 Spor Gündemi
17:00 Maç Günü
21:00 Takım Oyunu
00:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
11:00 Yerli dizi
12:15 Yerli dizi
15:30 Yerli dizi
18:40 ATV Haber
19:00 Ana Haber
19:45 Nihat Hatipoğlu ile İftar
00:20 Hz. Muhammed: Allah'ın Elçibi
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
10:00 Ortak Akıl
12:00 7. Gün
13:00 Tweet Dünyası
15:00 Eko Pazar
16:00 Yok Artık
18:30 Haber
19:30 Film
23:30 Beyaz Futbol
03:00 Huzur-u Sahur
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
11:05 Şeffaf Oda
13:00 Haber
14:10 Yeşil Doğa
15:00 Haber
16:20 Dünyadan
17:30 Maç Başlıyor
18:00 Ana Haber
20:00 5N 1K
21:00 Para Dedektifi
23:00 Pazar Akşamı Futbol
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 The Taste Türkiye
13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
15:30 Bir Aile Hikayesi
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Savaşçı
00:15 Bir Aile Hikayesi
01:45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
haberturk Yayın Akışı
07:00 Haber Bülteni
11:10 Nevzat Tarhan ile Duygu Okulu
12:00 Haber Bülteni
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
15:30 HT Sağlık
16:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Büyük Sorular
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
08:00 Haber Bülteni
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 24 Portre
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 Kırmızı Halı
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Türkiye'de Ramazan
20:20 24 Portre
21:00 24 Kafe
23:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
09:30 Yerli film
11:00 Başkent Kulisi
12:00 İkimizin Yerine
13:30 Ah Kalbim
15:10 Dünyayı Geziyorum
16:00 İkimizin Yerine
18:45 İftar Saati
19:45 Hz. Yusuf
22:00 Çağrı
23:00 Ah Kalbim
02:05 Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti
kanald Yayın Akışı
09:00 Ayhan Sicimoğlu ile Renkler
10:00 Magazin D
13:00 Arda ile Omuz Omuza
14:00 Zalim İstanbul
16:00 Çarkıfelek
18:45 Kanal D Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
23:45 Sinema Parker
02:00 M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Kamyon Kasabası
06:30 Kate & Mim-mim
07:00 Jet ile Keşfet
07:30 Twirlywoos
08:00 Tip ve Ailesi
08:30 Damla'nın Dolabı
09:00 Robot Trenler
09:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
10:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
10:15 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony
11:00 Thomas ve Arkadaşları
11:30 Wissper
12:00 Gökkuşağı Ruby
12:30 Topsy & Tim
13:00 Bay Becerikli
13:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
13:45 Maceracı Yüzgeçler
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Jet ile Keşfet
15:00 Tip ve Ailesi
15:30 Twirlywoos
16:00 Thomas ve Arkadaşları
16:30 Gökkuşağı Ruby
17:00 My Little Pony
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Neşeli Dünyam
18:15 Olly
18:20 Punky
18:30 Robot Trenler
19:00 Wissper
19:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
20:00 Twirlywoos
20:30 Jet ile Keşfet
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
21:45 Maceracı Yüzgeçler
22:00 Kamyon Kasabası
22:30 Robot Trenler
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Nane ile Limon
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Mimocan Her Yerde
01:00 My Little Pony
01:30 Leylek Kardeş
02:00 Kate ve Mim-mim
02:30 Nane ile Limon
03:00 Kamyon Kasabası
03:30 Nam Nam
04:00 Nane ile Limon
04:30 Mimocanb Her Yerde
05:00 Leylek Kardeş
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Koyun Shaun
06:30 Kahraman Kedi
07:00 Sonic Boom
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Littlest Pet Shop
08:30 Rescue Bots
09:00 Tobot
09:30 Alpman
09:45 Maceracı Yüzgeçler
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Sherlock Yack
11:00 Geronimo Stilton
11:30 Blinky Bill
12:00 Kratt Kardeşler
12:30 Sonic Boom
13:00 Kahraman Kedi
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Alpman
14:15 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Littlest Pet Shop
15:00 Blinky Bill
15:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
16:00 Geronimo Stilton
16:30 Sherlock Yack
17:00 Tobot
17:30 Kratt Kardeşler
18:00 Hızlı Ayaklar (Yeni)
18:15 İstanbul Muhafızları
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Maceracı Yüzgeçler
19:15 Alpman
19:30 Thunderbirds Are Go
20:00 Rescue Bots
20:30 Sherlock Yack
21:00 Littlest Pet Shop
21:30 Koyun Shaun
22:00 Tobot
22:30 Geronimo Stilton
23:00 Blinky Bill
23:30 İstanbul Muhafızları
00:00 maceracı Yüzgeçler
00:15 Alpman
00:30 Keloğlan
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Thunderbirds Are Go
02:00 Dede Korkut Hikayeleri
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 Sherlock Yack
04:00 dede Korkut Hikayeleri
04:30 Keloğlan
05:00 Harika İşler Takımı
05:30 Geronimo Stilton
ntv Yayın Akışı
08:00 Haber Bülteni
11:15 Lezzetin Şarkısı
11:45 Tekno Hayat
12:25 Yaşasın Hayat
14:15 Futbol Aktüel
16:15 Dünya Saati
19:10 En Sağlıklı Sohbetler
20:00 Ana Haber
20:55 %100 Futbol
22:00 Haber Bülteni
22:15 Macerasever
23:00 Haber Bülteni
23:30 90+
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Kuaförüm Sensin
16:00 Gelin Evi
18:45 Ana Haber
22:15 Bizim Köyün Şarkısı
00:30 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
01:15 Mustafa Karataş ile Sahur Vakti
star Yayın Akışı
07:00 Hayat Bazen T atlıdır
10:00 Yerli dizi
12:00 Vahe ile Evdeki Mutluluk
13:40 Yerli dizi
16:00 Yerli dizi
18:45 Star Ana Haber
00:15 Yerli dizi
02:15 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
11:15 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:50 Kitap Haber
14:25 Oto Yorum
15:25 Tam Testek
16:20 Ömür Dediğin
18:00 Haber 18
18:45 Yeşil Adım
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:20 Gönül Dağı
22:30 Pelin Çift ile Gündem Ötesi
00:00 Haber 24
trt1 Yayın Akışı
09:05 Diriliş Ertuğrul
11:50 Enine Boyuna
13:10 Kalk Gidelim
16:20 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
18:30 Ana Haber
19:00 Ramazan Sevinci
00:00 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
01:45 Sahur Bereketi
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çook Yaşa
09:45 Jet Sosyete
12:30 Kızım
15:00 Survivor Panorama Hafta Sonu
17:15 Yerli film
20:00 Survivor Türkiye-Yunanistan
00:15 Survivor Ekstra
02:45 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
tvnet Yayın Akışı
07:00 Adres Defteri
09:00 Sağlık Raporu
10:00 Haber
10:10 Biz Bize Ekonomi
11:10 Türk Kahvesi
13:00 Haber
14:20 Ketebe
15:00 Haber
19:00 Endülüs'te Ramazan
20:20 Düşünen Ekran
22:00 4x4 Futbol
03:00 Sahur Özel
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
10:10 Dünyanın Gündemi
11:10 Bilimden Sağlığa
12:15 İnce Fikir
14:15 Önce Sağlık
15:15 Belgesel
17:15 Ekonomi Gündemi
18:15 Başkent Kulisi
20:00 Ülke'de Ramazan
20:30 Ana Haber
21:30 Tarihte Yürüyen Adam
23:00 Arafta Sorular

Popüler Kanallar