Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Trakya Türk TV (Tekirdağ) Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Trakya Türk TV (Tekirdağ) Kanalı Hakkında
Adresi: Eskicami-Ortacami Mah. Yunus Bey Caddesi Akyazı İş Mrk Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ. Telefon: +90 (282) 408-60-00

TV Rehberi (17 Kasım Pazar)

a2 Yayın Akışı
07:30 Gönülçelen
09:30 Alemin Kıralı
11:30 Bez Bebek
13:30 Selena
15:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Bez Bebek
19:30 Selena
21:30 Adanalı
23:30 Sıla
01:30 Benim Annem Bir Melek
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Futbol'a
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
21:00 Futbol Meydanı
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Bir Zamanlar Çukurova
00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru
beyaz Yayın Akışı
07:45 İyi ki Varsın
08:40 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Film: Avukat
15:30 Yok Artık
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film: Dostluğun Gücü
21:30 Yabancı film: Son Durak 4
23:30 Ne Var Ne Yok
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
16:35 Her Şeyden Önce
17:00 Günlük
18:00 Haber
19:00 Ana Haber
21:00 Gece Görüşü
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Kadın
13:45 Temizlik Benim İşim
15:45 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Mucize Doktor
00:15 Kadın
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
11:45 Sağlık On'da
12:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Açık ve Net
21:00 Nedir Ne Değildir?
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Neler Oluyor Hayatta
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
14:35 Reel Ekonomi
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
22:00 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 İki Yabancı
09:15 TV filmi
10:45 İkimizin Yerine
12:30 Tatlı Bela
14:30 Yemin
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:30 Yabancı dizi: Bıçak Sırtı
23:15 İki Yabancı
kanald Yayın Akışı
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:00 Arka Sokaklar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Yerli film: Can Tertip
22:15 Yerli film: Bizum Hoca
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Damla'nın Dolabı
06:30 Franklin ve Dostları
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Bob Usta
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Çilek Kız
09:00 Ricky Zoom
09:15 Neşeli Dünyam
09:30 Wissper
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:15 Kağıt Adam
12:30 Twirlywoos
13:00 Franklin ve Dostları
13:30 Damla'nın Dolabı
14:00 Wissper
14:30 Ricky Zoom
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Bob Usta
16:30 Luna'nun Bilim Dünyası
17:00 Robot Trenler
17:30 My Little Pony (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
18:00 Wissper
18:30 Topsy & Tim
18:45 Kağıt Adam
19:00 Ricky Zoom
19:15 Neşeli Dünyam
19:30 Maceracı Yüzgeçler
20:00 Çilek Kız
20:30 Twirlywoos
21:00 Robot Trenler
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı Yüzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Luna'nın Bilim Dünyası
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Franklin ve Dostları
00:00 Nane ile Limon
00:30 Nam Nam
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Neşeli Dünyam
02:00 Mimocan Her Yerde
02:30 Nane İle Limon
03:00 Nam Nam
03:30 Maceracı Yüzgeçler
04:00 Neşeli Dünyam
04:30 Mimocan Her Yerde
05:00 Bob Usta
05:30 Robot Trenler
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronimo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots Academy (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
09:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
09:45 Hızlı Ayaklar
10:00 GGO Futbol
10:30 Tobot Hafta Sonu Power Rangers
11:00 İstanbul Muhafızları
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
14:00 Hızlı Ayaklar
14:15 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Maceracı Yüzgeçler
17:30 İstanbul Muhafızları
18:00 Rescue Bots Academy (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
18:30 GGO Futbol
19:00 Tobot Cuma-Cumartesi-Pazar Power Rangers
19:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
19:45 Hızlı Ayaklar
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Kratt Kardeşler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Sonic Boom
22:30 Tobot Cuma-Cumartesi-Pazar Power Rangers
23:00 Geronimo Stilton
23:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
00:45 Hızlı Ayaklar
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Maceracı Yüzgeçler
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
09:25 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
11:35 Spor
12:00 Haber Merkezi
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
14:30 Finans Kafe
15:00 Öğle Bülteni
16:00 Günün İçinden
17:30 Gece Gündüz
18:00 Günün İçinden
19:15 Sporun Not Defteri
20:00 Ana Haber
21:00 Günlerin Getirdiği
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
09:45 Zahide Yetiş'le
12:30 Kuaförüm Sensin
16:00 Damat Bayıldı
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Yerli film: Aile Şerefi
22:15 Yabancı film: Turist
00:15 Fi
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Sevdim Seni Bir Kere
11:00 Benim Tatlı Yalanım
13:45 Gerçeğin Peşinde
17:00 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yabancı film
00:30 Kuzgun
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
10:00 Haber
10:40 Dünya Gündemi
11:00 Haber
15:00 Sıcak Haber
17:00 Haber Ajandası
19:00 Haber Ajandası
20:00 Ana Haber
21:00 Birinci Sayfa
22:00 Dışa Bakış
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:55 İncir Ağacı
08:10 Yerli dizi
11:45 Yabancı dizi: İmparatoriçe Ki
13:00 Aileler Yarışıyor
15:00 Yerli dizi: İncir Ağacı
17:00 Yerli dizi: Seksenler
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Şampiyon
00:15 Benim Adım Melek
tv8 Yayın Akışı
07:00 8'de Sağlık
08:00 8'de Bugün
09:30 Gel Konuşalım
13:15 Bugün Düğünümüz Var
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
tvnet Yayın Akışı
07:30 Nerede Kalmıştık?
10:00 Parapolitik
11:00 Net Bakış
13:20 Kahve Arası
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
18:00 Akşam
19:00 Brifing
20:00 Akşam Sporu
21:00 Akıl Odası
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
20:00 Ana Haber
22:00 En Sıradışı
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar