Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Beşiktaş (Belediyesi) TV Canlı Yayını

Orijinal Yayın
Bu Kanalı...
Beşiktaş (Belediyesi) TV Kanalı Hakkında
Beşiktaş Belediyesi tarafından işletilen televizyonu kanalıdır.

TV Rehberi (13 Nisan Salı)

a2 Yayın Akışı
07:30 Yahşi Cazibe
09:30 Adanalı
11:30 Selena
13:30 Çocuklar Duymasın
16:45 Selena
18:45 Selena
21:00 Alemin Kıralı
23:10 Sıla
01:20 Unutulmaz
03:30 Aşk ve Mavi
05:30 Gönülçelen
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
09:45 A Spor Taksi
11:00 Avrupa'dan Futbol
11:30 Spor Ajansı
13:00 Haydi Maça
16:00 Avrupa'dan Futbol
17:00 Maç Günü
19:00 Skorbord
21:00 Takım Oyunu
23:30 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
11:45 Dizi TV
12:35 Hercai
15:50 Bir Zamanlar Çukurova
19:00 ATV Ana Haber
00:20 Kuruluş Osman
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
10:00 Ortak Akıl
12:00 Gündem Özel
15:00 Operasyon 77
16:30 Belma Belen'le Geziyoruz
17:00 7. Gün
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film: Geçit Yok
21:15 Diriliş Ertuğrul
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Haber
07:00 Güne Merhaba Hafta Sonu
09:00 Haber
09:40 Üretim Rotası
10:00 Haber
14:40 Baştan Sona Sağlık
15:00 Haber
16:00 Haber
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
21:00 Ne Oluyor?
01:40 Ne Oluyor? (tekrar)
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Kefaret
13:30 Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi
15:30 Mucize Doktor
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Kefaret
02:00 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
08:00 Burası Haftasonu
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
14:40 Sağlık Masası
15:30 Ne Yapsak?
16:15 Almanya'ya Göçün Hatıra Defteri
17:15 Tadında Hikayeler
18:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Açık ve Net
kanal24 Yayın Akışı
07:00 Bu Ülke
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 Kırmızı Halı
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 8. Etap
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Neler Oluyor Hayatta
20:15 Arafta Sorular
22:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 TV filmi
09:50 Muhabbet Kapısı
11:50 Başkent Kulisi
13:00 Yemin
15:10 Dünyayı Geziyorum
16:10 Masum
18:00 Hafta Sonu Haberleri
19:00 Yerli dizi: Yemin
22:20 Bir Garip Aşk
00:30 Yabancı film: Terminatör
kanald Yayın Akışı
08:30 Konuştukça
09:45 Magazin D Pazar
12:00 Balçiçek ile Sohbete Geldik
13:00 Arda ile Omuz Omuza
14:00 Yatıya Misafirim Var
16:15 Hekimoğlu
19:00 Kanal D Haber
20:00 Çok Güzel Hareketler 2
23:45 İyi Aile Babası
minikacocuk Yayın Akışı
04:30 Nane ile Limon
05:00 Mimocan Her Yerde
05:30 Nam Nam
06:00 Nane ile Limon
06:30 Twirlywoos
07:00 Wissper
07:30 Robot Trenler
08:00 Robocar Poli
08:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
09:00 Homur ve Gumur
09:30 Neşeli Dünyam
10:00 Ayıcık Bombo
10:30 Bizim Joey
11:00 Tatlı Kedicikler
11:10 Kukuli
11:30 Kartopu Dörtlüsü
11:40 Briko
12:00 Bob Usta
12:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
13:00 Robocar Poli
13:30 Ayıcık Bombo
14:00 Homur ve Gumur
14:30 Maceracı Yüzgeçler
15:00 Robor Trenler
15:30 Rocky Zoom
16:00 Tatlı Kedicikler
16:10 Kartopu Dörtlüsü
16:30 Bizim Joey
17:00 Dino Dana Hafta Sonu: Dino Dana (Yeni Bölüm)
17:30 Neşeli Dünyam
18:00 Robocar Poli
18:30 Kukuli
18:40 Briko
19:00 Ayıcık Bombo
19:30 Homur ve Gumur
20:00 Bizim Joey
20:30 Luna'nın Bilim Dünyası
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 Neşeli Dünyam
22:00 Ayıcık Bombo
22:30 Dino Dana Hafta Sonu: Dino Dana (Yeni Bölüm)
23:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Bölümler)
23:30 Twirlywoos
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Wissper
01:00 Bob Usta
01:30 Mimocan Her Yerde
02:30 Leylek Kardeş
03:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 İstanbul muhafızları
05:00 Alpman
05:30 Hızlı Ayaklar
06:00 Keloğlan
06:30 Harika İşler Takımı
07:00 Geronimo Stilton
07:30 Transformers Cyberverse
08:00 Tobot
08:30 Sonic Boom
09:00 Alpman
09:30 Bizim Joey
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Hızlı Ayaklar
11:00 Mondo Yan
11:30 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
12:00 Lexi & Lottie
12:30 Oscar Çöllerde
13:00 Power Rangers
13:30 Kratt Kardeşler
14:00 Moka'nın Olağan Üstü Maceraları
14:30 Dino Dana
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Bizim Joey
16:00 İstanbul Muhafızları
16:30 Alpman
17:00 Hızlı Ayaklar
17:30 Mondo Yan
18:00 Oscar Çöllerde
18:30 Power Rangers
19:00 Tobot
19:30 Sonic Boom
20:00 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
20:30 İstanbul Muhafızları
21:00 Alpman
21:30 Hızlı Ayaklar
22:00 Oscar Çöllerde
22:30 Moka'nın Olağanüstü Maceraları
23:00 Keloğlan
23:30 Geronimo Stilton
00:00 Lexi&Lottie
00:30 Kratt Kardeşler
01:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
01:30 Mondo Yan
02:00 Afiyet Olsun Dünya
02:30 Oscar Çöllerde
03:00 Keloğlan
03:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:15 İyi Hikayeler
10:00 Haber Bülteni
11:15 Halkın Mutfağı
12:30 Hayat Senin Elinde
13:00 Haber Bülteni
14:15 Kırılma Anı
15:20 Çarşı Pazar Ekonomi
16:15 Yaşama Sanatı
17:00 Haber Bülteni
18:15 Macerasever
19:10 0'dan 100'e
20:00 Ana Haber
20:55 Yüzde Yüz Futbol
22:00 Haber Bülteni
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Alev Alev
17:00 Çocuktan Al Haberi
18:45 Show TV Ana Haber
00:15 Ramo
06:00 Gülümse Yeter
star Yayın Akışı
07:00 Medcezir
10:00 Burcu ile Hafta Sonu
12:00 Tülin Şahin ile Moda
13:00 Sefirin Kızı
16:00 Yerli dizi
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Menajerimi Ara
00:15 Sol Yanım
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
10:00 Haber
11:15 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:00 Haber
14:25 Emek İster
15:00 Haber
16:20 Ömür Dediğin
18:00 Haber
20:00 Ana Haber
21:15 Gönül Dağı
22:00 Haber
22:15 Haftanın Z Raporu
00:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
09:00 Diriliş Ertuğrul
11:50 Enine Boyuna
13:00 Yerli Belgesel
13:55 3'te 3 Yarışma
15:25 yerli dizi
19:00 Ana Haber
00:15 Yerli dizi
06:40 Böyle Bitmesin
tv8 Yayın Akışı
07:00 Oynat Bakalım
08:15 Çook Yaşa
09:30 Doğduğun Ev Kaderindir
12:15 Kırmızı Oda
15:15 Yerli film: Kayhan
17:30 MasterChef Türkiye (tekrar)
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Doğduğun Ev Kaderindir
tvnet Yayın Akışı
07:30 Uzun Hikaye
10:00 Haber
11:10 Türk Kahvesi
13:00 Haber
15:30 Hafıza Kartı
16:00 Sosyal Mesaj
17:00 Haber
19:00 Haber
20:00 4x4 Futbol
ulke Yayın Akışı
10:30 Değerlerin Daveti
11:10 Yaşayan Ekonomi
12:15 İnce Fikir
14:15 Önce Sağlık
15:15 En İyisi Gezmek
16:00 Belgesel
17:00 Genç Vizyon
18:00 Yol Hikayesi
18:30 Ana Haber
20:00 En İyisi Gezmek
21:00 Belgesel
22:00 Haftanın Raporu

Popüler Kanallar