Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Haber Global Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2Yayın 3
Bu Kanalı...
Haber Global Kanalı Hakkında
Azerbaycanlı Global Medya Grup tarafından kurulan Haber Global 24 Eylül 2018'de yayın hayatına başlamıştır. Digiturk 47, D-Smart: 42, Tivibu 50. Kanal Türksat 4A üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (21 Eylül Cumartesi)

a2 Yayın Akışı
06:30 Tövbeler Tövbesi
08:20 Yahşi Cazibe
10:20 Alemin Kralı
12:00 Yahşi Cazibe
15:30 Çocuklar Duymasın
17:25 Kırgın Çiçekler
19:00 Adanalı
21:00 Huzur Sokağı
23:00 Al Yazmalım
01:00 Benim Annem Bir Melek
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
17:00 Maç Günü
20:00 Skorbord
20:45 Devre Arası
21:00 Skorbord
22:00 Takım Oyunu
01:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 Bir Zamanlar Çukurova
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
beyaz Yayın Akışı
08:00 Uyan Türkiyem
11:00 Sağlık Zamanı
12:15 Yok Artık
13:00 Uzat Elini
14:00 Söylemezsem Olmaz
15:00 Hayatta Her Şey Var
16:30 Film
18:30 Haber
19:30 Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2
22:00 Öldürmenin 3 Yolu
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
10:00 Hafta Sonu
11:00 Haber
11:20 Teknoloji Her Yerde
12:00 Haber
14:20 Doğanın Tadı
15:00 Haber
18:00 5N1K
19:00 Ana Haber Hafta Sonu
21:00 CNN Türk Masası
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Şevkat Yerimdar
13:45 Her Yerde Sen
16:30 Mucize Doktor
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Bir Aile Hikayesi
00:15 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
09:00 Haber Bülteni
12:15 Şehir Hikayeleri
13:00 Haber Bülteni
14:30 Ne Yapsak?
15:00 Haber Bülteni
15:15 Murat Aksoy'la Şimdi Sağlık
16:15 Tadında Hikayeler
17:00 Haber Bülteni
18:15 Hayatın İçinden
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Gerçek Fikri Ne?
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:00 Sağlık Merkezi
10:00 Moderatör Hafta Sonu
12:15 8. Etap
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 24 Portre
16:15 Kırmızı Halı
17:15 Tekno Alan
18:00 Akşam Haberleri
20:15 Bu Ülke
22:15 Kayıt Dışı
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:50 Nursaçan'la Sohbetler
11:50 İkimizin Yerine
13:30 Tatlı Bela
15:20 Dünyanın Tadı
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 TV filmi: Kaçak Gelin
20:50 Tatlı Bela
22:45 Gece Gündüz
00:30 TV filmi
kanald Yayın Akışı
09:45 Magazin D Cumartesi
13:00 Arda'nın Mutfağı
14:00 Çok Güzel Hareketler 2
15:30 Afili Aşk
19:00 Kanal D Haber Hafta Sonu
22:15 Arka Sokaklar
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Marin'in Maceraları
06:30 Sevimli Ufaklıklar
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Bob Usta
09:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
09:15 Olly
09:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:15 Neşeli Dünyam
10:30 My Little Pony
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:30 Twirlywoos
13:00 Gökkuşağı Ruby
13:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Gökkuşağı Ruby
16:30 Luna'nın Bilim Dünyası
17:00 My Little Pony
17:30 Robot Trenler
18:00 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
18:30 Bob Usta
19:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
19:15 Olly
19:30 Maceracı Yüzgeçler
19:45 Neşeli Dünyam
20:00 Twirlywoos
20:30 Bay Becerikli
21:00 Topsy & Tim
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı YÜzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Robot Trenler
23:00 Luna'nın Bilim Dünyası
23:30 Thomas ve Arkadaşları
00:00 Sevimli Ufaklıklar
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Nane ile Limon
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Nam Nam
03:00 Maceracı Yüzgeçler
03:30 Nane ile Limon
04:00 Mimocan Her Yerde
04:30 Nam Nam
05:00 Nane İle Limon
05:30 Neşeli Dünyam
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronımo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
11:00 GGO Futbol
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamella
14:00 Sonic Boom
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Rescue Bots
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Hızlı Ayaklar
18:15 Alpman
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
19:30 GGO Futbol
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Hızlı Ayaklar
22:15 Alpman
22:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır)
23:00 Kratt Kardeşler
23:30 Peter pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Hızlı Ayaklar
02:15 Alpman
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:10 Belgesel
10:00 Haber Bülteni
11:15 Lezzet Avcısı
12:00 Haber Bülteni
13:45 Tekno Hayat
14:15 Gol
15:20 Tülin Şahin ile Hamilelik Günlüğü
16:10 Pasaport
17:00 Haber Bülteni
18:15 0'dan 100'e
19:15 Yaşasın Hayat
20:00 Ana Haber
21:15 Ruhun Doysun
21:55 %100 Futbol
23:00 Haber Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Demet Akbağ ile Çok Aramızda
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Çukur
16:00 Çocuktan Al Haberi
18:45 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk'
00:30 Aşk Ağlatır
star Yayın Akışı
07:00 Yüksek Sosyete
10:00 Yerli dizi
12:00 Tülin Şahin ile Moda
13:10 Yerli dizi
15:50 Yerli dizi
20:00 Yerli dizi
23:50 Yerli dizi
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
10:00 Haber
16:20 Doğadaki İnsan
17:00 Haber
17:45 Spor
18:00 Haber
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:00 Ömür Dediğin
22:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
06:15 6 Mantı
07:45 Ege'nin Hamsisi
10:30 Yerli dizi
13:25 Yerli dizi
16:15 3'te 3 Bir Zamanlar
19:00 Ana Haber
00:00 Yerli dizi
05:45 Ömür Dediğin
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
10:00 MasterChef Türkiye
13:15 Seda Sayan ile Yemekteyiz
15:45 8x8
19:00 Yerli film: Olanlar Oldu
00:15 Kick Box
tvnet Yayın Akışı
07:00 Uzun Hikaye
09:00 Sağlık Raporu
10:00 Haber
11:05 Peynir Gemisi
14:20 Ketebe
14:30 16: 9
15:00 Haber
16:00 Patron Mutfakta
17:00 Haber
17:30 5.0
21:00 Belgesel: Ceska Cinayetleri
22:00 Gündem Özel
ulke Yayın Akışı
10:10 Dünyanın Gündemi
11:15 Bilimden Sağlığa
13:00 Haberler
14:10 Yaşayan Ekonomi
15:15 Belgesel
17:00 Haberler
18:15 Dünyayı Geziyorum
19:00 En İyisi Gezmek
20:00 Ana Haber
21:00 Tarihte Yürüyen Adam
22:00 Konuşacaklarımız Var

Popüler Kanallar