Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Fox TV Kanalı Hakkında
1993'te kurulan TGRT'nin yayın haklarını devralarak aynı frekans üzerinden 24 Şubat 2007'te yayına başlayan FOX TV, ABD'nin önde gelen medya yayın şirketlerinden News Corporation'a aittir. D-Smart 29, Digiturk 26, Kablo TV 28, Tivibu 315, Turkcell TV+ 26. Kanal ve ayrıca Türksat 4A uydusu üzerinden izlenebilen FOX TV, son dönemin en popüler kanallarından biridir.

TV Rehberi (18 Ağustos Pazar)

a2 Yayın Akışı
06:30 Zerda
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Doksanlar
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Evli ve Öfkeli
19:00 Adanalı
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Transfer Hattı
17:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
19:00 Maç Günü
21:45 Skorbord
23:30 Takım Oyunu
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 Film: Düşler Bahçesi
12:40 Güven Bana
15:10 Kimse Bilme
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
00:35 Yabancı film: Ölüm Yarışı
beyaz Yayın Akışı
10:15 Film
12:00 7. Gün
13:00 Tweet Dünyası
14:00 Belma Belen'le Geziyoruz
15:00 Marka Şehirler
16:30 Film
18:30 Haber
19:30 Film: Kiminle Evlendim
21:00 Film
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba Hafta Sonu
10:00 Hafta Sonu
11:00 Haber
14:10 Yeşil Doğa
15:00 Haber
18:15 7. Vites
19:00 Ana Haber
21:00 Para Dedektifi
22:00 Haber
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Her Yerde Sen
13:45 Bir Aile Hikayesi
16:30 The Taste Türkiye
19:00 Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Yaparsın Aşkım
00:15 Efsane Aile
01:45 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
09:00 Burası Haftasonu
11:00 Haber Bülteni
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
14:30 Ne Yapsak?
15:00 Haber Bülteni
16:15 Hayatın İçinden
17:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Büyük Sorular
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:15 Kırmızı Halı
10:00 Moderatör
12:15 24 Portre
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 Kırmızı Halı
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
20:15 Şimdilerde
21:15 Neler Oluyor Hayatta
22:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
08:00 Yalancı Bahar
09:30 Sil Baştan
11:50 İkimizin Yerine
13:30 Tatlı Bela
15:20 Dünyayı Geziyorum
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Hafta Sonu Haberleri
19:00 TV filmi: Teselli
20:45 Tatlı Bela
22:30 Yabancı film: Bitirim İkili
00:30 TV filmi
kanald Yayın Akışı
08:30 Sağlıklı Pazarlar
09:45 Magazin D Pazar
13:00 Afili Aşk
16:00 Yabancı film: Efsanenin Yükselişi
19:00 Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 Yerli film: Eyvah Eyvah
22:15 Yabancı film: Kod Adı U.N.C.L.E.
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Luna'nın Bilim Dünyası
06:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
07:00 Marin'in Maceraları
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Wissper
09:00 Bob Usta
09:30 Robot Trenler
10:00 My Little Pony
10:30 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Neşeli Dünyam
11:15 Olly
11:30 Twirlywoos
12:00 Topsy & Tim
12:30 Sevimli Ufaklıklar
13:00 Marin'in Maceraları
13:30 Gökkuşağı Ruby
14:00 Luna'nın Bilim Dünyası
14:30 Bob Usta
15:00 Robot Trenler
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Damla'nın Dolabı
16:30 Wissper
17:00 My Little Pony
17:30 Gökkuşağı Ruby
18:00 Topsy & Tim
18:30 Neşeli Dünyam
18:45 Olly
19:00 Twirlywoos
19:30 Bob Usta
20:00 Maceracı Yüzgeçler
20:30 Robot Trenler
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Luna'nın Bilim Dünyası
22:00 Sevimli Ufaklıklar
22:30 Thomas ve Arkadaşları
23:00 Gökkuşağı Ruby
23:30 Neşeli Dünyam
23:45 Olly
00:00 Maceracı Yüzgeçler
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Nane ile Limon
01:30 Nam Nam
02:00 Leylek kardeş
02:30 Mimocan Her Yerde
03:00 Nane ile Limon
03:30 Nam Nam
04:00 Leylek Kardeş
04:30 Mimocan Her Yerde
05:00 Nam Nam
05:30 Nane ile Limon
minikago Yayın Akışı
06:00 Blinky Bill
06:30 Sonic Boom
07:00 Karamela
07:30 Geronimo Stilton
08:00 Kratt Kardeşler
08:30 Rescue Bots
09:00 Maceracı Yüzgeçler
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 GGO Futbol
11:00 Tobot
11:30 Thunderbirds Are Go
12:00 Sherlock Yack
12:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamela
14:00 Sonic Boom
14:30 Kratt Kardeşler
15:00 Blinky Bill
15:30 İstanbul Muhafızları
16:00 Maceracı Yüzgeçler
16:30 Geronimo Stilton
17:00 Rescue Bots
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Tobot
18:30 GGO Futbol
19:00 Hızlı Ayaklar
19:15 Alpman
19:30 İstanbul Muhafızları
20:00 Sherlock Yack
20:30 Kratt Kardeşler
21:00 Geronimo Stilton
21:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
22:00 Littlest Pet Shop
22:30 Karamela
23:00 Blinky Bill
23:30 GGO Futbol
00:00 Hızlı Ayaklar
00:15 Alpman
00:30 Tobot
01:00 Thunderbirds Are Go
01:30 Harika İşler Takımı
02:00 Keloğlan
02:30 Harika İşler Takımı
03:00 İstanbul Muhafızları
03:30 Dede Korkut Hikayeleri
04:00 Keloğlan
04:30 Harika İşler Takımı
05:00 Afiyet Olsun Dünya
05:30 Keloğlan
ntv Yayın Akışı
09:15 Tülin Şahin ile Hamilelik Günlüğü
10:00 Haber Bülteni
12:20 Yaşasın Hayat
14:15 Futbol Aktüel
15:00 Haber Bülteni
16:15 O Anın Hikayesi
17:00 Haber Bülteni
18:15 Söz ve Müzik 90'lar
19:15 O Anın Hikayesi
20:00 Ana Haber
21:00 Belgesel
22:00 Belgesel
23:00 Haber Bülteni
00:00 90+
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Gel Hemşerim
18:45 Show Ana Haber
20:00 Yabancı film: Sınırsızlar
21:45 Yabancı film: Transit
star Yayın Akışı
06:00 Geniş Aile
08:30 Yerli film: Ah Nerede
10:30 Çilek Kokusu
13:30 Yerli film: Ali Kundilli 2
15:45 Erkenci Kuş
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli film: Çiçek Abbas
22:30 Film
23:30 Kapanmadan Kazan
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
11:20 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:50 Kitap Haber
14:25 Nehir Yolu
15:25 Emek İster
16:20 Ömür Dediğin
19:00 Haber
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:20 Gönül Dağı
22:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
07:15 Ege'nin Hamsisi
10:20 Diriliş Ertuğrul
13:25 Seksenler
16:20 3'te 3 Bir Zamanlar
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: Rastgele
23:30 Yerli Belgesel
00:00 Ev Sineması Kuşağı: Koyverdin Gittin Beni
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
10:30 Benimle Oynama
13:30 Para Bende
14:45 Türev'le Sürpriz Mutfak
16:00 Yerli film
18:00 Yerli film
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Arkadaşım Hoşgeldin
tvnet Yayın Akışı
07:00 Adres Defteri
09:00 Sağlık Raporu
10:10 Biz Bize Ekonomi
11:10 Türk Kahvesi
12:00 Haber
14:00 Ketebe
15:00 Haber
16:00 Haber
20:00 Düşünen Ekran
22:00 4x4 Futbol
ulke Yayın Akışı
10:10 Uluslararası Gündem
11:15 Hayat Tercihtir
12:15 Belgesel
13:00 Haberler
14:15 Önce Sağlık
15:00 Haberler
17:00 Türksoy'la İpekyolu
18:00 Başkent Kulisi
20:00 Haber
21:00 Tarihte Yürüyen Adam
23:00 Arafta Sorular

Popüler Kanallar