Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

A Para Canlı Yayını

Bu Kanalı...
A Para Kanalı Hakkında
17 Eylül 2018'de kurulmuştur. Turkuvaz Medya Grubu kanallarındandır. D-Smart 52, Digiturk 43, Kablo TV 77, Tivibu 44. kanal ve Türksat 4A uydusu üzerinden (11999 V 11666 3/4) izlenebilmektedir.

TV Rehberi (18 Ağustos Pazar)

a2 Yayın Akışı
06:30 Zerda
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Doksanlar
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Evli ve Öfkeli
19:00 Adanalı
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Takım Oyunu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Transfer Hattı
17:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
19:00 Maç Günü
21:45 Skorbord
23:30 Takım Oyunu
atv Yayın Akışı
07:30 ATV'de Hafta Sonu
10:00 Film: Düşler Bahçesi
12:40 Güven Bana
15:10 Kimse Bilme
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
00:35 Yabancı film: Ölüm Yarışı
beyaz Yayın Akışı
10:15 Film
12:00 7. Gün
13:00 Tweet Dünyası
14:00 Belma Belen'le Geziyoruz
15:00 Marka Şehirler
16:30 Film
18:30 Haber
19:30 Film: Kiminle Evlendim
21:00 Film
23:30 Beyaz Futbol
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba Hafta Sonu
10:00 Hafta Sonu
11:00 Haber
14:10 Yeşil Doğa
15:00 Haber
18:15 7. Vites
19:00 Ana Haber
21:00 Para Dedektifi
22:00 Haber
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Her Yerde Sen
13:45 Bir Aile Hikayesi
16:30 The Taste Türkiye
19:00 Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Yaparsın Aşkım
00:15 Efsane Aile
01:45 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
09:00 Burası Haftasonu
11:00 Haber Bülteni
12:15 Airport
13:00 Haber Bülteni
14:30 Ne Yapsak?
15:00 Haber Bülteni
16:15 Hayatın İçinden
17:00 Haber Bülteni
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Teke Tek Bilim
23:00 Büyük Sorular
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:15 Kırmızı Halı
10:00 Moderatör
12:15 24 Portre
13:00 Hafta Sonu Gün Ortası
14:15 Kırmızı Halı
15:15 Kayıt Dışı
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
20:15 Şimdilerde
21:15 Neler Oluyor Hayatta
22:15 An ve Zaman
kanal7 Yayın Akışı
08:00 Yalancı Bahar
09:30 Sil Baştan
11:50 İkimizin Yerine
13:30 Tatlı Bela
15:20 Dünyayı Geziyorum
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Hafta Sonu Haberleri
19:00 TV filmi: Teselli
20:45 Tatlı Bela
22:30 Yabancı film: Bitirim İkili
00:30 TV filmi
kanald Yayın Akışı
08:30 Sağlıklı Pazarlar
09:45 Magazin D Pazar
13:00 Afili Aşk
16:00 Yabancı film: Efsanenin Yükselişi
19:00 Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 Yerli film: Eyvah Eyvah
22:15 Yabancı film: Kod Adı U.N.C.L.E.
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Luna'nın Bilim Dünyası
06:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
07:00 Marin'in Maceraları
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Wissper
09:00 Bob Usta
09:30 Robot Trenler
10:00 My Little Pony
10:30 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Neşeli Dünyam
11:15 Olly
11:30 Twirlywoos
12:00 Topsy & Tim
12:30 Sevimli Ufaklıklar
13:00 Marin'in Maceraları
13:30 Gökkuşağı Ruby
14:00 Luna'nın Bilim Dünyası
14:30 Bob Usta
15:00 Robot Trenler
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Damla'nın Dolabı
16:30 Wissper
17:00 My Little Pony
17:30 Gökkuşağı Ruby
18:00 Topsy & Tim
18:30 Neşeli Dünyam
18:45 Olly
19:00 Twirlywoos
19:30 Bob Usta
20:00 Maceracı Yüzgeçler
20:30 Robot Trenler
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Luna'nın Bilim Dünyası
22:00 Sevimli Ufaklıklar
22:30 Thomas ve Arkadaşları
23:00 Gökkuşağı Ruby
23:30 Neşeli Dünyam
23:45 Olly
00:00 Maceracı Yüzgeçler
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Nane ile Limon
01:30 Nam Nam
02:00 Leylek kardeş
02:30 Mimocan Her Yerde
03:00 Nane ile Limon
03:30 Nam Nam
04:00 Leylek Kardeş
04:30 Mimocan Her Yerde
05:00 Nam Nam
05:30 Nane ile Limon
minikago Yayın Akışı
06:00 Blinky Bill
06:30 Sonic Boom
07:00 Karamela
07:30 Geronimo Stilton
08:00 Kratt Kardeşler
08:30 Rescue Bots
09:00 Maceracı Yüzgeçler
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 GGO Futbol
11:00 Tobot
11:30 Thunderbirds Are Go
12:00 Sherlock Yack
12:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamela
14:00 Sonic Boom
14:30 Kratt Kardeşler
15:00 Blinky Bill
15:30 İstanbul Muhafızları
16:00 Maceracı Yüzgeçler
16:30 Geronimo Stilton
17:00 Rescue Bots
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Tobot
18:30 GGO Futbol
19:00 Hızlı Ayaklar
19:15 Alpman
19:30 İstanbul Muhafızları
20:00 Sherlock Yack
20:30 Kratt Kardeşler
21:00 Geronimo Stilton
21:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
22:00 Littlest Pet Shop
22:30 Karamela
23:00 Blinky Bill
23:30 GGO Futbol
00:00 Hızlı Ayaklar
00:15 Alpman
00:30 Tobot
01:00 Thunderbirds Are Go
01:30 Harika İşler Takımı
02:00 Keloğlan
02:30 Harika İşler Takımı
03:00 İstanbul Muhafızları
03:30 Dede Korkut Hikayeleri
04:00 Keloğlan
04:30 Harika İşler Takımı
05:00 Afiyet Olsun Dünya
05:30 Keloğlan
ntv Yayın Akışı
09:15 Tülin Şahin ile Hamilelik Günlüğü
10:00 Haber Bülteni
12:20 Yaşasın Hayat
14:15 Futbol Aktüel
15:00 Haber Bülteni
16:15 O Anın Hikayesi
17:00 Haber Bülteni
18:15 Söz ve Müzik 90'lar
19:15 O Anın Hikayesi
20:00 Ana Haber
21:00 Belgesel
22:00 Belgesel
23:00 Haber Bülteni
00:00 90+
showtv Yayın Akışı
08:15 Hayat Güzeldir
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Gel Hemşerim
18:45 Show Ana Haber
20:00 Yabancı film: Sınırsızlar
21:45 Yabancı film: Transit
star Yayın Akışı
06:00 Geniş Aile
08:30 Yerli film: Ah Nerede
10:30 Çilek Kokusu
13:30 Yerli film: Ali Kundilli 2
15:45 Erkenci Kuş
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli film: Çiçek Abbas
22:30 Film
23:30 Kapanmadan Kazan
trthaber Yayın Akışı
07:00 Günaydın Hafta Sonu
11:20 Vapurda Çay Simit Sohbet
12:50 Kitap Haber
14:25 Nehir Yolu
15:25 Emek İster
16:20 Ömür Dediğin
19:00 Haber
19:40 Spor Aktif
20:00 Ana Haber
21:20 Gönül Dağı
22:00 Haber
trt1 Yayın Akışı
07:15 Ege'nin Hamsisi
10:20 Diriliş Ertuğrul
13:25 Seksenler
16:20 3'te 3 Bir Zamanlar
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: Rastgele
23:30 Yerli Belgesel
00:00 Ev Sineması Kuşağı: Koyverdin Gittin Beni
tv8 Yayın Akışı
08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
10:30 Benimle Oynama
13:30 Para Bende
14:45 Türev'le Sürpriz Mutfak
16:00 Yerli film
18:00 Yerli film
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Arkadaşım Hoşgeldin
tvnet Yayın Akışı
07:00 Adres Defteri
09:00 Sağlık Raporu
10:10 Biz Bize Ekonomi
11:10 Türk Kahvesi
12:00 Haber
14:00 Ketebe
15:00 Haber
16:00 Haber
20:00 Düşünen Ekran
22:00 4x4 Futbol
ulke Yayın Akışı
10:10 Uluslararası Gündem
11:15 Hayat Tercihtir
12:15 Belgesel
13:00 Haberler
14:15 Önce Sağlık
15:00 Haberler
17:00 Türksoy'la İpekyolu
18:00 Başkent Kulisi
20:00 Haber
21:00 Tarihte Yürüyen Adam
23:00 Arafta Sorular

Popüler Kanallar